Kde strávit romantický víkend ve dvou? Poznejte blíže Karlštejn a jeho okolí

víkend

Víkendy lákají k tomu, abyste je strávili po boku své milované osoby a společně se věnovali oblíbeným aktivitám, dopřávali si rozmazlování a také si samozřejmě užili trochu té romantiky, na kterou není ve všední dny čas. Kam se za aktivním odpočinkem a relaxem vydat? Ideální útočiště poskytuje hotel Karlštejn nacházející se nedaleko populárního českého hradu.

Znáte elektrický moped?

elektrický moped

Elektrický moped má v dnešní době spoustu výhod. Pokud vlastníte automobil nebo motocykl, musíte často tankovat. Přes léto se ale ceny rapidně zvětšují a není to jinak ani toto léto.

Sezóna v Livignu právě začíná

Livigno Itálie

Sjezdovky v italském Livignu právě otevírají pro první lyžaře a snowboardisty letošní sezóny. Svahy Alta Valtelliny nabízí vyžití pro všechny. 12 černých sjezdovek na severní straně Mottolina pro milovníky rychlé jízdy, 37 červených a 29 modrých pro pohodáře a rodiny s dětmi. Získejte Skipass zdarma na téměř 115 km perfektně upravených sjezdovek i vy!.

Velkolepá výstava díla Josefa Lady

Josef Lada se svými obrazy

Až do 1. dubna 2018 můžete obdivovat retrospektivní výstavu díla Josefa Lady, která je nejrozsáhlejší za posledních 10 let. Rozsáhlá výstava, jejíž součástí jsou poprvé i interaktivní exponáty, byla otevřena v Galerii Tančící dům ku příležitosti výročí 130 let od narození a 60 let od úmrtí významného českého malíře.

susenky