Kde strávit romantický víkend ve dvou? Poznejte blíže Karlštejn a jeho okolí

víkend

Víkendy lákají k tomu, abyste je strávili po boku své milované osoby a společně se věnovali oblíbeným aktivitám, dopřávali si rozmazlování a také si samozřejmě užili trochu té romantiky, na kterou není ve všední dny čas. Kam se za aktivním odpočinkem a relaxem vydat? Ideální útočiště poskytuje hotel Karlštejn nacházející se nedaleko populárního českého hradu.

Nezapomenutelný pobyt pod Karlštejnem

Ať už je krajina zahalena sněhem, probouzí se pomalu po zimě, je rozkvetlá či pokryta barevným podzimním listím, romantický hotel Karlštejn vás vždy přivítá s otevřenou náručí a nabídne vám nezapomenutelný zážitek. V romantických pokojích s nadstandardním vybavením si budete připadat jako v ráji za všech okolností.

Tipy na aktivity v okolí

Kromě krásného zázemí máte samozřejmě možnost probádat také nejbližší i vzdálenější okolí a kromě samotného hradu, jehož silueta se majestátně tyčí na krajinou, navštívit také například:

·       Koněpruské jeskyně,

·       lom Amerika,

·       nedaleký golfový resort,

·       Zoopark Karlštejn,

·       karlštejnské vinařství.

Aktivit v okolí je skutečně mnoho a rozhodně je za jeden víkend nestihnete všechny.

Příjemné večery v relaxačním centru, místní restauraci i okolí Berounky

Večery můžete trávit v hotelovém relaxačním centru, kde se nachází finská sauna i whirlpool, pochutnat si na lahodných pokrmech v hotelové restauraci či si vyrazit na romantickou procházku ve dvou podél Berounky.

Hrad Karlštejn a jeho okolí nabízí velkou možnost sportovního i odpočinkového vyžití. Když se navíc ubytujete v podhradí, budete mít všechna lákadla jako na dlani. Během víkendu tak kromě návštěvy samotného hradu stihnete například navštívit i populární Koněpruské jeskyně, lom Amerika či si zahrát golf na proslulém golfovém hřišti s výhledem na hrad.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže