Partneři

Internetové časopisy, e-ziny a portály o životním stylu

Zajímá vás, co jíte? Které potraviny jsou prospěšné pro zdraví a za jakých podmínek? Magazín zdravíazelenina.cz vám přináší skvělé tipy, rady, nápady a recepty na chutné jídla, bylinkovou přírodní léčbu a zdraví životní styl v článcích s babičkovskými radami i moderními poznatky.

inMagazín.cz vás již od roku 2006 provádí životním stylem. Lifestylový magazín pro ženy i muže přináší témata, která hýbou společností, aktuální trendy a poznatky ve stovkách článků, které vás inspirují i odreagují.

Zábava, životní styl, zdraví a zajímavostní - to vše najdete v lifestylovém magazínu zstyl.cz. Sledujte s námi trendy v módě i bydlení, zajímavostí ze společnosti kolem vás, inspirujte se pro vlastní životní styl a bavte se s magazínem zstyl.cz.

S lifestylovým magazínem klika1.cz zvládají čtenáři život s úsměvem na rtech. Odreagujte se u článků o životním stylu, u humorných citátů, anebo se inspirujte módními trendy aktuálního období, či užitečnými radami, se kterými budete o krok napřed.

On-line magazín inspirit.cz je plný lifestylové inspirace pro všechny z vás! Poradíme vám, kam vyrazit za kulturou, na jaké trendy v módě se připravit v příští sezóně, odpočinete si s články o rodině a volném čase na inspirit.cz.

Jamala.cz je váš partner do pohody i nepohody na opravdu slušnou zábavu. Internetový magazín, který vás provede životním stylem, společností a vším, co se okolo vás děje. Články o bydlení, cestování, zábavě i novinkách vám pravidelně servírujeme na jamala.cz.

Lékárna-nazeleno.cz je magazín, který rozumí zdraví, přírodě, zdravému životnímu stylu i vám. Zdraví životní styl je klíčem k dlouhověkosti, a proto vás pomáháme udržet v kondici pravidelnou porcí článků o tom, jak zdravě jíst, bydlet a žít na lékárna-nazeleno.cz.

 

Internetové časopisy, e-ziny a portály o bydlení

Nepřeberné množství článků o bydlení a dalších příbuzných tématech připravuje redakce portálu JakBydlet.cz již od roku 2003. Přinášíme vám pravidelně novinky i trendy v oblasti bydlení, které se vám budou hodit při stavbě či rekonstrukci vašeho domova.

Načerpejte inspiraci na moderní styl bydlení a stavení na internetovém magazínu euBydlení.eu, kde se dozvíte, co je právě trendy, jaké moderní technologie se budou hodit do vaší domácnosti nebo jak uspořit při stavbě či zařizování vašeho domu.

Magazín Bydleti.cz vám přináší užitečné informace o stavbě i rekonstrukci vašeho domova, rady od profesionálů i těch, kteří mají bydlení jako koníčka. Načerpejte inspiraci pro dům, byt i zahradu.

 

Internetové časopisy, e-ziny a portály pro ženy

Nejžhavější infoproženy.cz přináší aktuální články a témata, která hýbou společností, témata, která zajímají každou ženu, která touží být in. Pozradíme vám tajemství krásné pleti, co se bude letos nosit, kam vyrazit s rodinou ve volném čase, jak si zařídit útulné bydlení a spoustu dalšího.

Hledáte inspiraci na změnu? Novážena.cz se stane vaší nejlepší kamarádkou, která vám poradí o zdraví a zdravém životním stylu, kráse i módě, poradí vám ale i s rodinnými tématy nebo bydlením. 

Buďte trendy superkočka.cz. Sledujeme pro vás svět celebrit a připravujeme články na témata krásy, módy, zdravé výživy a zdravého životního stylu, bydlení i knižní novinky! Superkočka.cz ženám a dívkám rozumí.

Magazín životmoderníženy.cz probírá aktuálně diskutovaná témata v článcích o rodině, bydlení, společnosti a zdraví. Životmoderníženy.cz je pro ženy, které mají rády přehled o dění kolem sebe i chvilku času pro sebe.

Vstupte k nám do clubžena.cz. Magazín pro ženy přináší svým čtenářkám samé výhody, které můžete čerpat bezplatně, kdykoliv se vám bude chtít. Bavte se s články o módě, kráse, zdraví, inspirujte se tématy o volném čase, články o cestování, rodině nebo ochutnejte nové recepty.

 

Internetové časopisy a e-ziny pro muže

Společenský magazín pro muže bon-ton.cz je stylovým rádcem pro každého muže, kterého zajímají společenská témata jako kultura a kulturní akce, móda, gastronomie, stolování a vaření, bydlení a novinky ze společnosti z domova i ze světa.

Nezávislý pánský magazín chlapark.cz si užijí opravdoví muži. Pozveme vás do světa moderních technologií a technických novinek, prozkoumáte s námi různá hobby témata, získáte tipy na adrenalinové a volnočasové aktivity, tipy i návody, jak a kde se dobře najít nebo užitečné rady, jak se neztratit v módních trendech.

 

Cestovatelské internetové časopisy a magazíny

Magazín rájrelaxu.cz je místem odpočinku pro každého z vás. Odreagujte se s články a tipy na wellness poklidnou dovolenou, nabijte energii tipy na adrenalinové zážitky a aktivní trávení volného času nebo jen sledujte, co se děje ve vašem okolí na rájrelaxu.cz.

Nezávislý cestovatelská a zážitkový magazín neverland.cz vás zve do Země Nezemě zážitků, které vás dostanou ze všedních dní přímo do fantazie. Navštivte s námi festivaly, kutlurní akce, vyzkoušejte adrenalinové zážitky, vydejte se na cesty i výlety s našimi tipy nebo ochutnejte specialitu, kterou překvapíte své chuťové buňky.

Vydejte se s magazínem cestovníserver.cz na cestu po svém okolí, po své vlasti i do dálných exotických míst. Objevujte krásy světa a poznávejte nové kultury s články od cestovatelů profesiálů i amatérů. Magazín o cestování vám přináší užitečné tipy a rady, které se vám budou hodit, ať cestujete kamkoliv.

Portál česká-zoo.cz je prostor, kde na jednom místě najdete zoologické zahrady, zooparky, akvária, lesnické zookoutky a další místa, kde se můžete setkat se zvířátky, z celé České republiky. Nezávislá hodnocení, recenze, příspěvky návštěvníků a užitečné informace najdete na česká-zoo.cz.

 

Internetové časopisy, e-ziny a magazíny o nákupech, úsporách a financích

Nezávislý magazín mobilstory.cz vám přináší recenze od profesionálů i běžných uživatelů, články o novinkách z oblasti mobilních technologií, tabletů, aplikací a spoustu dalšího. Buďte v obraze ve světě moderních technologií s mobilstory.cz.

Vyberte si, co nakoupíte podle uživatelských a profesionálních hodnocení a recenzí recenzujeme.eu. S výrobky, elektronikou, cestováním, filmy i knižními novinkami vám poradí recenzujeme.eu.

Poradíme vám, kde máte v rozpočtu rezervy i jak ušetřit. Pokud jste se rozhodli v uspořit, magazín jáušetřím.cz je pro vás ten správný parťák. Pravidelně vám přinášíme články o financích, úsporách, energiích, cestování, které pomohou odlehčit vašim výdajům.

Tipy, rady a návody, kde a JAKnakupovat jídlo, bydlení, módu, cestování, zábavu i věci týkající se zdraví najdete v nezávislém internetovém magazínu JAKnakupovat.cz. Přijďte si pro radu nebo inspiraci k oblíbenému rádci českého spotřebitele.

 

Inzertní internetové servery

Hledejpartaka.cz je inzertní server pro všechny, kteří hledají přátele, kamarády, parťáky na různé příležitosti. Vyrazte do kina, na výstavu, na badminton nebo cestu kolem světa s tím správným parťákem, který vám rozumí.

Na inzertním serveru inzerce365.cz můžete inzerovat po celý rok zdarma vše, co se vám zlíbí. Prodávejte, nakupujte nebo vyměňujte výhodně na inzerce365.cz. 

 

Další partnerské portály a servery

Novinydnes.sk prohlédávají internet a vyhledávají pro vás aktuální zprávy, nejčtenější články z oblíbených magazínů, časopisů, portálů i blogů. Novinydnes.sk šetří váš čas!

Na novinkovník.cz za vás monitorujeme celý internet. Všechny aktuality, nové zprávy, články z nejčtenějších blogů najdete na jednom místě v RSS agregátoru novinkovník.cz.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže