Sezóna v Livignu právě začíná

Livigno Itálie

Sjezdovky v italském Livignu právě otevírají pro první lyžaře a snowboardisty letošní sezóny. Svahy Alta Valtelliny nabízí vyžití pro všechny. 12 černých sjezdovek na severní straně Mottolina pro milovníky rychlé jízdy, 37 červených a 29 modrých pro pohodáře a rodiny s dětmi. Získejte Skipass zdarma na téměř 115 km perfektně upravených sjezdovek i vy!.

V Livignu si vychutnáte sjezdovky ve výšce od 1 800 do 2 900 m nad mořem, moderní a pestrou gastronomii, spoustu aktivit pro rodiny s dětmi, snowparky, relaxační centra i úchvatné alpské scenérie. Navíc máte jistotu, že bude dostatek sněhu. Livigno je známe tím, že v zimě hodně sněží a o kvalitní prašan není nouze. Na své si přijdou i milovníci freeridu či heliskiingu, kdy vás vrtulník vynese během pár minut na panenské svahy.

Livigno heliskiing

Populární Skipass Free na delší dobu

O oblíbený Skipass Free je neuvěřitelný zájem, a proto středisko pro letošní sezónu přichází s prodloužením doby jejich platnosti. Skipass zdarma získáte při rezervaci ubytování ve vybraných hotelech a penzionech před Vánoci od 1. do 22. prosince 2017, ale i na jaře od 7. dubna do 1. května 2018.

Novinka na Carosello 3000

Letos je pro všechny lyžaře připravena nová gondola v oblasti San Rocco, díky které bude lyžování rychlejší a pohodlnější.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže