Kdo vás nikdy nenechá na holičkách?

pojišťovna

Patrně na světě neexistuje člověk, který by nikdy v životě neslyšel o pojištění. Jedná se o nepřímou finanční gramotnost a záruky, kdy se erudovaný člověk „jistí“ proti nepřízni osudu nebo neštěstí. Ano, i takto opisně by se dalo pojištění definovat. Nejde tedy o nucené finanční transakce, ale o jakousi garanci, že vám bude pomoženo v dobách zlých.

Důvod zůstat ve městě existuje!

město

Láká vás představa utéct z města na venkov, pořídit si domeček se zahrádkou, psem a bazénem? Hezká představa, viďte? A vyhráli jste ve sportce? Že ne! Pak si vezměte do ruky kalkulačku a počítejte – miliony za pozemek, miliony za projekt, miliony za stavební materiál, miliony pro stavební firmy. A kdeže je ten zelený trávník a napuštěný bazén?

Rekonstrukce svépomocí: pomohou videonávody i chytré stavební materiály

rekonstrukce

„Až seženu řemeslníka…!“ Každý si může doplnit, jakou část bytu nebo domu zrekonstruuje, ale šikovných zedníků je pomálu, proto je čas nakoupit materiál a pustit se do práce svépomocí. V současné době existuje velké množství různých návodů, příspěvků na YouTube, které poradí s drobnými opravami nebo kutilstvím. Vyměnit umyvadlo, opravit vanu nebo zrekonstruovat koupelnu opravdu není věda, ve specializovaných stavebninách navíc odborníci rádi poradí. Na co při domácí rekonstrukci nezapomenout?

Strana 1 z 9

susenky