Až 50% úspora nákladů a další výhody. Pronájem tiskáren je moderní a efektivní

tiskárna

Jste začínající podnikatel a přemýšlíte, jak co nejoptimálněji investovat do svých plánů? Nebo máte fungující firmu a potřebujete snížit náklady na tisk? V obou případech ušetříte finance s pronájmem tiskáren. Jaké jsou s tím spojené výhody?

Co získáte s pronájmem tiskáren

Říkáte si, že je lepší mít multifunkční tiskárnu ve svém vlastnictví a moci si vybrat přesně takové zařízení, které potřebujete? I s pronájmem tiskárny máte možnost zadat si požadavky na to, co by měla tiskárna zvládnout.

U společnosti Tomados, která se pronájmu tiskáren Konica Minolta a dalším službám jako je prodej a servis kancelářské techniky nebo tisk, kopírování a skenování, věnuje více než 20 let, si jasně stanovíte, co od tiskárny vyžadujete – oboustranný tisk, černobílý nebo i barevný tisk, podavač originálů, wifi-připojení atd.

Pronájem tiskáren vám přinese i další výhody:

● Ušetříte až 50 % nákladů oproti nákupu běžné laserové tiskárny. Odpadne vám prvotní investice, a navíc budou platby za pronájem tiskárny předvídatelné, takže vás nikdy nepřekvapí nečekaná platba. Pronájem na neurčito můžete mít za stejných podmínek jako pronájem na dobu určitou, a navíc se nemusíte bát postihů za předčasné ukončení pronájmu.

pronajem tiskaren je moderni a efektivni 1
Spočítejte si, kolik s pronájmem tiskárny ušetříte vy. Kalkulačku najdete ZDE.

● Kromě úspory peněz si ušetříte i další starosti. V rámci pronájmu máte zajištěný dovoz tiskárny, její instalaci, školení v obsluze, servis a údržbu. V případě větší poruchy máte navíc jistotu, že vám bude dodáno nové zařízení se stejnými parametry jako to předchozí.

● Nesmíme zapomenout zmínit, že pronájem tiskáren zahrnuje také dodání spotřebního materiálu. Tonery, sponky, inkousty i papír tak budete mít vždy a nestane se vám, že byste neměli čím nebo na co tisknout.

● V případě servisu není nutné multifunkční tiskárnu nikam přesouvat ani odvážet. Veškeré servisní zásahy budou provedeny přímo u vás v kanceláři. Součástí pronájmu je také záruční smlouva.

Chytře podnikat znamená chytře snížit výdaje. S tím vám pomůže pronájem tiskáren. Moderní tisk na zařízeních Konica Minolta vám rozšíří možnosti tisku, usnadní práci a zrychlí procesy. Vstupte do nové éry podnikání, kde vás nebude omezovat docházející toner, nedostatek papíru, vysoký náklad na novou tiskárnu nebo nemožnost tisku kvůli poruše zařízení.

Přečtěte si také naše další 3 tipy, jak ušetřit za tisk.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže