Zdravou stravu si nemusíte vařit sami, zkuste DietFreshMenu!

DietFreshMenu

Zdravá a vyvážená strava je důležitá pro správné fungování našeho organismu. Určitě už jste někde četli, že je tedy velmi důležité, abyste se nestravovali v restauracích a vůbec už ne v nezdravých fast foodech, ale vařili si sami. A to může být pro řadu lidí velký problém.

Někdo neumí vařit, další na to nemá dostatek času a jiného to zase prostě nebaví. Ale i takovým klientům dokáže pomoct firma DietFreshMenu.cz ze Zlína, která vyvinula a dále rozvíjí vlastní program krabičkových diet. Že momentálně nepotřebujete shazovat kilogramy? To vůbec nevadí, krabičková dieta neslouží jen pro hubnutí, ale také k udržení současné hmotnosti. Stačí si vybrat optimální dietní program.

Program pro hubnutí i udržování váhy

Vy sami si můžete vybrat, jaký program je pro vás ten nejlepší. Na webové stránce DietFreshMenu najdete různé varianty denního přijmu energie jak pro ženy, tak i pro muže. Ženy si mohou vybrat ze tří variant programů: 5 000 kilojoulů, pokud potřebujete intenzivně hubnout, 6 000 kJ v případě, že potřebuje shodit jen pár kilogramů a 7 000 kJ k udržení své současné váhy. Pro muže jsou připraveny čtyři varianty programů: 7 000 kJ pro hubnutí, 8 nebo 9 000 kJ pro lehkou redukci a 10 000 kJ pro udržení váhy. Ale to není vše. V případě, že chcete dostávat kompletní stravu na celý den, nemusíte sami vařit vůbec nic a objednáte si hned pět jídel na den, tedy snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Někdo si ale rád dělá snídaně nebo svačiny, případně i další pokrmy sám. V tom případě si může vybrat jen jedno jídlo denně, nebo dvě, tři i čtyři v různých kombinacích přesně podle svých potřeb.

Dovoz nebo osobní vyzvednutí

DietFreshMenu se koncentruje na klienty na Moravě a také v okolí Bratislavy. Na webu firmy si můžete vybrat buď osobní odběr na několika místech v Brně, nebo si najít některou z rozvozových tras v dalších lokalitách. Pak už se můžete těšit na skvělé jídlo v přehledných krabičkách. Věříme, že vám bude chutnat.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže