Malé i velké medové dárky

med

Také vás už nebaví dlouze vymýšlet, co komu dát k narozeninám, či při jiné příležitosti?

Zkuste pro rodinu i přátele vybrat medový dárek. Proč právě med? Protože tuhle úžasnou potravinu mají rádi asi skoro všichni. A navíc už dávno není na výběr jenom světlý nebo tmavý med. Koupit pro sebe, nebo věnovat tak můžete i celou řadu medů ochucených dalšími přírodními ingrediencemi, a to v samostatném balení i v celé sadě.

Pokud máte například mezi přáteli nějakého milovníka grilování a masových jídel, kupte mu med ochucený pikantním kořením, nebo jinou ostřejší přísadou. Na výběr je tak med s klasickým i medvědím česnekem, hořčicí, chilli, wasabi, zeleným pepřem, uzenou paprikou, kurkumou a uzenou cibulkou. Med ale může být spojen i s jiným kořením – třeba se zázvorem, skořicí, nebo perníkovým kořením.

Skoro každý má v rodině nějakého vyznavače všeho čistě přírodního. Takovou osobu třeba uspokojí některý z bylinkových medů. V nabídce je med kombinovaný s různými bylinkami, jako je máta, meduňka, fenykl, heřmánek, jitrocel, ostropestřec, echinacea. Skvěle ladí i s dalšími přírodními látkami, jako jsou šípky, černý jeřáb, propolis, rakytník, ženšen a dokonce i mletý mák. Všechny uvedené medy spojuje kombinace příznivých vlastností medu a přírodních přísad na lidské zdraví.

Kdykoli také mohou jako dárek posloužit medy doplněné o mandel a ořechy, ať už se jedná o lískové, vlašské, para, kešu ořechy nebo arašídy. Kombinace medu a ořechů má vynikající vliv na podrážděné nervy. A ty má dneska skoro každý, takže se s dárkem nespletete. Ale ještě širší je nabídka medů ochucených domácím i zahraničním ovocem, které je sušené mrazem. Skvělou nabídku medových dárků na Vánoce doplňují drobné vánoční figurky, ozdoby a svíčky z pravého včelího vosku. Drobným dárkem můžete potěšit třeba kolegy v práci, v nabídce je i sada malého balení medu a čajové svíčky a vánoční dárkové kazety s medem.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže