Služby copycentra vyřeší tisk, kopírování i skenování podle vašeho přání

tisk

Nevlastníte tiskárnu ani skener nebo potřebujete opravdu kvalitní tisk či dokonale naskenovaný materiál a vaše tisková zařízení jsou pro tento úkol nedostatečná? Právě pro tyto účely existují copycentra. S čím se můžete na odborníky na tisk obrátit a jak vám pomohou?

Klasická domácí tiskárna nebo obyčejný firemní skener sice odvedou dobrou práci, ale jsou situace, se kterými si neporadí. Většina klasických tiskáren neposkytuje multifunkční služby tisku, kopírování i skenování, disponují jen formátem do velikosti A4 nebo tisknou pouze černobíle. Anebo vůbec tiskárnu nevlastníte, ale přesto potřebujete něco vytisknout? I to je běžné.

Copycentrum, jako je pražská společnost Tomados, proto poskytuje veškeré tiskové služby. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné kopírování, tisk nebo skenování různých materiálů, zamiřte do copycentra.

Profesionální tisk diplomek, skenování dokumentů i realizace plakátů a fotografií


Služby, které jsou v oblasti tisku k dispozici, jsou rozmanité a pokryjí potřeby studentů, podnikatelů, firem i jednotlivců, kteří potřebují pouze jednorázový tisk, kopírování nebo skenování dokumentů.

Copycentrum zajistí:


●       kompletní tiskové služby - černobílý i barevný tisk či kopírování dokumentů ve formátech A5 až SRA3 na zvolenou gramáž papíru,

●       skenování dokumentů,

●      tisk a vazbu diplomových, bakalářských, absolventských, maturitních i dalších prací,

●      velkoformátový tisk plánů, projektových dokumentací a výkresů,

●      tisk brožur, kalendářů, fotografií a vizitek,

●       speciální služby - laminaci, řezání, vazbu nebo tisk na papíry o vyšší gramáži.

Kopírování, tisk a skenování na míru


Máte-li nějaký speciální požadavek na tiskové služby, nebojte se ho copycentru sdělit. Individuální požadavky nejsou překážkou. Chcete tisknout na velmi vysokou gramáž papíru? Potřebujete diplomku zálohovat na CD? Hodilo by se vám vytištěné dokumenty zalaminovat nebo byste si rádi nechali vše poslat expresní kurýrní službou? Stačí se s copycentrem domluvit.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže