Desky na pračku a sušičku

pračka

Firma Truhlářství Michal Pysk se specializuje nejen na vlastní výrobu, ale také na prodej kvalitních výrobků pro domácnosti od renomovaných českých i zahraničních značek.

V e-shopu Labbro tak najdete vše pro kuchyně i další části domu, a to kuchyňské linky, vestavné skříně, kvalitní vestavné spotřebiče, vestavné koše na odpadky, nádobí a další kuchyňské pomocníky a řadu dalších výrobků. V e-shopu Labbro si koupíte i nářadí a další vybavení do dílny, autokosmetiku a další přípravky.

Vlastní produkce se soustředí na malé série řemeslně dokonale vypracovaných výrobků, jako jsou krájecí desky a prkénka, servírovací a řeznické vály. Pro úsporu místa v koupelnách a kuchyních, kde jsou umístěny pračky a sušičky s předním plněním, slouží krycí desky na tyto spotřebiče. Jedná se o desku na pračku v bílém matu, nebo desku zároveň na pračku a sušičku buď v bílém matu, nebo bílém lesku.

Deska na pračku je vyrobena z LTD (laminované) desky s tloušťkou 18 mm, která je po celém obvodu hraněna ABS hranou. Rozměr desky je 65 × 60 cm. Deska se nad pračku připevňuje pomocí lepicí gumy, která je zdravotně zcela nezávadná a nezanechává na površích žádné stopy. Lepí okamžitě, ale pokud po čase potřebujete desku odstranit, jde to snadno, na rozdíl například od oboustranné lepicí pásky.

Desky na pračku a sušičku zároveň jsou vyrobeny ze stejného materiálu a mají rozměry 122 × 60 × 1,8 cm. Jsou určeny pro spotřebiče široké maximálně 60 cm a hluboké 54 až 60 cm. Malá i větší deska může skvěle zvětšit pracovní prostor, třeba pro skládání a třídění prádla, přebalování miminka, či další práce v koupelně či kuchyni, tedy podle toho, kde máte spotřebiče umístěny. Díky desce vám za spotřebiče už nic nespadne a snadno ji použijete také při použití nové pračky, pokud bude mít stejné rozměry.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže