Co by měly mít kvalitní dámské chytré hodinky?

hodinky

Dámské chytré hodinky mají nelehký úkol - jsou šperkem i technologickým "kombem". Ukazuje se však, že na trhu lze najít zařízení, která jsou esteticky i technologicky atraktivní. Kde je hledat a jak nakonec vybrat ty nejlepší hodinky tohoto typu?

Nejdůležitější funkce dámských chytrých hodinek

Funkce, které by měly chytré hodinky plnit, lze rozdělit na základní a doplňkové, které si vybíráme podle vlastních potřeb. Doporučujeme koupit dámské chytré hodinky, které - mají dotykový displej (a jsou dobře čitelné) a kvalitní bezdrátové připojení Bluetooth (v4.x nebo vyšší), dobře spolupracují s chytrým telefonem a bez problémů zobrazují oznámení o zprávách (jsou kompatibilní s používaným telefonem) a zobrazují datum a čas. Vyplatí se také zkontrolovat, zda jsou hodinky vybaveny snímačem srdečního tepu a krokoměrem. To je zásadní, zejména pokud si vybíráte sportovní hodinky.

Pro chytré hodinky by měla být k dispozici speciální aplikace, která umožní ovládat dámské chytré hodinky z telefonu, a to i z hlediska estetiky, například změny barvy displeje zařízení. Co ještě můžeme očekávat od dámských chytrých hodinek? Dámské chytré hodinky mohou být vybaveny funkcemi, jako je navigace GPS, možnost poslechu hudby, aplikace pro organizaci různých typů tréninků, jako je kompas, digitální EKG a monitorování srdečního tepu a mnoho dalšího. Mějte na paměti, že velký počet funkcí zkracuje provozní dobu displeje.

Vezměme také v úvahu, že dámské chytré hodinky by se v konečném důsledku měly vyznačovat atraktivním designem (který lze omezit na estetickou funkci). Neměli bychom zapomínat na tradiční aspekt hodinek, tj. na skutečnost, že hodinky byly po dlouhá léta nezbytným šperkem. Při výběru chytrých hodinek z tohoto pohledu stojí za to věnovat pozornost barevným variantám obalů a řemínků, dostupným velikostem hodinek a tvarům displejů, z nichž si můžeme vybírat (nejpřekvapivější, výstřední řešení obvykle nabízejí sportovní chytré hodinky).

Dámské chytré hodinky jsou k dispozici ve velkém množství designů, od výrazných až po jemné a decentní. Doporučujeme také věnovat pozornost odolnosti materiálu, z něhož jsou chytré hodinky vyrobeny, dámské - chytré hodinky mají příliš fascinující funkce na to, abyste byli připraveni se s hodinkami (v důsledku zničení) předčasně rozloučit - na toto zařízení je velmi snadné si zvyknout.

Dámské chytré hodinky, ale jaká značka?

Na trhu s dámskými chytrými hodinkami je snadné se ztratit, proto se vyplatí pro začátek zvážit přednosti dvou oblíbených a kvalitních značek, které tento typ produktů nabízejí.

Suunto - klasický design s moderním nádechem

Pokud jde o chytré hodinky značky Sunnto z hlediska technologie, lze říci, že se zaměřuje na různé skupiny kupujících a nabízí chytré hodinky v několika řadách, včetně chytrých hodinek od těch určených pro středně intenzivní cvičení až po ty, které spadají do oblasti outdoorových sportů. Kromě výše zmíněných základních funkcí můžete v dámských chytrých hodinkách Suunto hledat další funkce, jako je počítání kalorií, GPS navigace, čtení životních funkcí, teploty vzduchu nebo nadmořské výšky, porovnávání sportovních výkonů v čase a možnost přehrávání hudby. I po designové stránce se má značka čím chlubit - nabízí širokou škálu barev, materiály hodinek jsou vhodné pro sportovní aktivity nejvyšší intenzity. Je třeba dodat, že Suunto je poněkud navzdory bohatství technologií, které nabízí, proslulé tím, že v designu svých hodinek používá kulatý ciferník, který narušuje modernost chytrých hodinek a kombinuje tak nejnovější technologie s tradicí.

Americká legenda - Garmin

Značka Garmin nevypadá o nic hůře, protože je jednou z nejvýznamnějších amerických společností vyrábějících sportovní chytré hodinky (sponzoruje mnoho významných sportovních událostí). Nabízí výrobky, které se osvědčí při činnostech na souši, ve vodě, ale i ve vzduchu. Základní funkce, které musí mít dámské chytré hodinky zmíněné v tomto článku, společnost samozřejmě nabízí a od modelů chytré hodinky Garmin může zákazník očekávat také: dva nezávislé navigační systémy, studium nejen tepu, ale také analýzu pohybu trupu, přístup k široké škále sportovních aplikací prostřednictvím sítě Connect IQ, rozsáhlé možnosti personalizace zařízení. Kromě toho značka Garmin věnuje řadu zařízení konkrétním sportům, takže například v řadě Garmin Forerunner, určené pro běžce, najdeme sportovní chytré hodinky, které nám umožňují simulovat určitý typ závodu a měřit běžecký výkon. To vše ukazuje, že značka Garmin nevytváří aplikace nahodile, ale záměrně se jim věnuje a specializuje je pro konkrétní publikum. Co se týče designu, značka sází na robustnost hardwaru a syté barvy, od hodinek s decentním, malým ciferníkem a řemínkem v růžových odstínech až po chytré hodinky v moro barvách, ideální pro outdoorová dobrodružství.

Proč vsadit na dámské chytré hodinky?

Dámské chytré hodinky jsou módní zařízení s překvapivým, často fascinujícím designem, která usnadňují komunikaci (nahrazují telefon, který může být někdy těžkopádný) a umožňují vědomě převzít kontrolu nad stavem svého těla, abyste využili svůj největší potenciál. Často se jedná o "osobního trenéra" a zařízení, které se nejen neustále samo vyvíjí (rozšiřuje své možnosti, když společnost představí další aplikaci), ale také rozhodujícím způsobem ovlivňuje vývoj možností, které jsou vlastní osobě, která hodinky nosí. Pokud nás tato vznešená slova nepřesvědčí, pak existuje velmi prozaický důvod, proč vlastnit dámské chytré hodinky - tento typ hodinek poskytuje připojení k webu v situacích, kdy notebook, tablet nebo telefon prostě nestačí. Každý dobře ví, že v moderní době je fungování bez přístupu k internetu jako "fungování bez ruky". V těchto problematických situacích nás může zachránit právě ruka, na které chytré hodinky nosíme - chytré hodinky jsou totiž zařízením 21. století.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže