Oblečení z druhé ruky šetří rodinný rozpočet

oblečení

Stále více českých rodin musí pečlivě zvažovat, co si každý měsíc koupí. Jednou z cest, jak významně ušetřit, je nakupovat oblečení v second handu. Zejména u dětí je zbytečné platit draze oblečení, z něhož za pár týdnů či měsíců vyrostou, když se dá zakoupit kvalitní použité oblečení za pár korun.

A pokud máte vhodné prostory, můžete si second hand dokonce rovnou otevřít sami. Stačí si najít vhodného obchodního partnera, který vám bude dodávat kvalitní oděvy a další zboží do vašeho obchůdku. Výběr velkoobchodníka s použitým oblečením je zásadní, protože i pro zákazníky second handů je nejdůležitější kvalita textilního zboží a také pestrost nabídky.

 Skvělou velkoobchodní nabídku pro second handové prodejny má společnost Opatex se sídlem v Opatově u Svitav. Každý den se do firemního skladu s celkovou plochou 15 000 m2 doveze kolem 50 tun nového textilního zboží, které vyškolení pracovníci firmy roztřídí do čtyř kategorií. Jen nejvyšší jakost končí na pultech českého second-handového maloobchodního trhu. Aby se na ně oblečení či bytový textil dostalo, musí být posouzena kvalita materiálu i ušití, míra obnošenosti, kategorie oblečení (dámské, pánské i dětské oblečení) apod. V nabídce je i kožené zboží (obuv, kabelky, opasky), či dětské hračky.

Zboží, které je u nás neprodejné a nedá se ani zpracovat, se distribuuje do zemí mimo Evropskou unii, kde ještě své uplatnění najde.

V nabídce second hand velkoobchodu Opatex je dámský a pánský textil všech velikostí, oblečení pro děti, bytový textil, módní doplňky a hračky. Pro zájemce o další zpracování je k dispozici také textil, který byl nějak poškozený, třeba omylem obarvený (bavlna, svetry, peří, duté vlákno).

Firma Opatex má stanovené množství objednávky na 25kg a kusový prodej není možný.  

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže