Kavárenský stůl - moderní s jednou nohou nebo tradiční? Co byste si měli vybrat?

Kavárenský stůl

Ideální kavárna by neměla být jen místem, kde si můžete vypít lahodnou kávu a sníst kus dobrého dortu. Kavárna, která je snem každého zákazníka, by se měla zaměřit také na krásný a elegantní vzhled a příjemnou atmosféru uvnitř. Aby se hosté na takovém místě cítili příjemně, je nezbytný pohodlný nábytek a stojí za to zaměřit se na kavárenské stoly, které jsou stále oblíbenější.

Výběr těchto výrobků není oproti zdání tak jednoduchý, protože v této kategorii máme mnoho možností přizpůsobení různých rozměrů. Který kavárenský stůl je pro váš prostor nejlepší? Tradiční chrom nebo moderní? Kulatý nebo snad čtvercový? Velký, skládací nebo jednonohý?

Nábytek do kavárny - jak spojit dobrý vzhled s pohodlím a praktičností?

Prostor je v každé kavárně velmi důležitý, protože přímo ovlivňuje pohodlí a spokojenost zákazníků. Stoly jsou bezpochyby nepostradatelným sortimentem. Pokud tedy máte problémy s prostorem ve vlastních prostorách, vyplatí se použít optimální řešení, a to stoly s jednou nohou.

Tento typ řešení jistě osloví potenciální zákazníky, kteří budou s takovým řešením spokojeni, protože mohou mít nohy volně pod stolem, aniž by se museli obávat kolize se sloupem. Další výhodou, pro kterou se vyplatí používat kavárenský stůl na jedné noze, je možnost využít místa k sezení, která byla dříve nedostupná. Pokud jsou klasické stoly postaveny vedle sebe, není možné umístit židle v místech, kde se nohy spojují, a v rozích. Spojením stolů na podstavcích tento problém zcela odpadá, což znamená, že lze zvýšit počet osob, které mohou být v dané kavárně na stejné podlahové ploše.

Kulaté nebo čtvercové desky - který tvar je lepší?

Tvar samotné desky stolu je také důležitý z praktického i estetického hlediska. Proto v současnosti patří mezi nejoblíbenější produkty čtvercové a kulaté kavárenské stoly, které často doplňují méně módní stoly s obdélníkovými deskami. Volba tvaru a velikosti je často kompromisem mezi pohodlím zákazníků a prostorem daného místa. V této situaci se majitelé nejčastěji rozhodují pro kavárenský stůl 60x60, který je ve výše uvedené situaci konsensuální.

V menších prostorách se pro lepší ergonomii volí kulaté kavárenské stoly - tento model zamezuje možnosti zavěšení na okraj stolu a zároveň získává více volného prostoru pro správu. Zákazníci kavárny si obvykle neobjednávají mnoho jídel, takže kulatý kavárenský stolek by měl rozhodně stačit k volnému umístění šálků a talířů se sladkým občerstvením.

V situaci, kdy máme k dispozici více prostoru, stojí za to uvažovat o čtvercových kavárenských stolech a pořídit si sortiment z této produktové řady. Pak je snadnější je umístit do místnosti. Čtvercový kavárenský stůl je univerzální - pokud pořádáme večírek nebo setkání s větším počtem lidí, můžeme je snadno kombinovat.

Kavárenský stůl s jednou nohou také umožňuje ubytovat více osob na menším prostoru, aniž by se snížilo pohodlí hostů při sezení. To z něj dělá dobrou alternativu k jiným modelům.

Podstavné stoly - vyberte si něco pro sebe!

Stoly na podstavci, které najdete v naší nabídce, jsou nejen krásné, ale také velmi stabilní a pohodlné. Jsou vyrobeny tak, aby hostům poskytovaly nejen dostatek prostoru, ale aby byly i pohodlné. Náš sortiment zahrnuje mnoho variant stolů s podstavcem - můžete si vybrat i konkrétní tvar podstavce a desky, ale nejen to. Barvu podstavce si můžete vybrat z široké škály barev RAL. Vrchní část lze také snadno sladit s barvou podstavce, k dispozici je více než 120 barev. Takto vybrané kavárenské stoly se ideálně hodí k výzdobě vaší provozovny, která se tak stane jedinečným místem pro vaše současné i budoucí zákazníky.

Kavárenské stoly přímo od výrobce!

K vybavení kavárny potřebujete nejen dobrý nápad a preciznost, ale především srdce, abyste vytvořili jedinečný koutek, který povzbudí stávající zákazníky k návratu a budoucí zákazníky k návštěvě podniku.

Proto je třeba dobře navrhnout interiér a nezapomenout na nejdůležitější prvky interiéru, a to stoly pro kavárnu. Výrobce, který je součástí skupiny Mextra Group, se u svých výrobků zaměřuje na odolnost a pohodlí potenciálních uživatelů, takže si můžete být jisti, že je vaši zákazníci budou používat co nejčastěji. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a objednali si u společnosti Mextra!

 

Zdroj foto 1: VTT Studio / Shutterstock.com

Zdroj foto 2: Pond Saksit / Shutterstock.com

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže