Lakovací systém PercoTop Axalta – variabilita, flexibilita a hospodárnost

lakovací systém

Najít profesionální nátěry, které by byly nejen vizuálně pěkné, ale také by plnily funkci ochrany, nabízely různé možnosti aplikace a byly šetrné k životnímu prostředí, může být obtížné. Pokud jste ještě neslyšeli o nátěrovém systému PercoTop od společnosti Axalta, měli byste se začíst do následujících řádků.

Nátěry od profesionálů pro profesionály

Společnost Axalta patří mezi celosvětové producenty vysoce kvalitních a efektivních nátěrových systémů, které vycházejí vstříc náročným požadavkům samotných uživatelů těchto nátěrů. Produkty PercoTop Axalta představují kolekci vrchních nátěrů, laků, tmelů a primerů určených pro široké spektrum aplikací od běžně produkovaných osobních vozidel či karavanů, přes specializované strojní zařízení, až po jednoduché nátěry okenních rámů nebo dveří.

Vlastnosti nátěrů PercoTop Axalta

Aby bylo možné pokrýt nároky vycházející z rozmanitého spektra povrchů, které jsou vystaveny různým vlivům, disponují nátěrové systémy PercoTop vlastnostmi, díky kterým dokáží obstát i ve velmi náročných prostředích:

● nátěry lze využít na většinu povrchů s různými typy předúprav,
● k dispozici je široká paleta odstínů, stupňů lesku a struktur nátěrů – vybírat můžete z odstínů RAL, Pantone, NCS, BS, CSF, fleetových odstínů atd. (viz tabulka barev na wikipedii),
● nátěry velmi dobře kryjí,
● nátěry jsou stabilní,
● nátěry lze aplikovat mnoha způsoby.

 lakovaci system percotop axalta 1

Zejména bohatá paleta odstínů je otevřena vašim nápadům a požadavkům. Můžete si nechat namíchat odstín dle potřeby, zvolit si stupeň lesku a zvolit takové množství barvy, které pro svůj projekt potřebujete. Nedochází tak ke zbytečnému plýtvání.

Kontaktujte odborníky ze společnosti CLUB MARK BARVY, která je distributorem nátěrových systémů PercoTop Axalta pro velkoobchod i maloobchod. Můžete se poradit o vhodnosti výběru nátěru na míru vašich požadavků.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže