Taktické svítilny jsou osvědčeným doprovodem na vycházky do přírody

svítilny

Chcete se vydat do zeleně, načerpat v přírodě nové síly, sbírat houby nebo borůvky a jednoduše relaxovat? Pak byste ale rozhodně neměli zapomínat na kvalitní osvětlení, které se hodí nejen v případech, kdy už se stmívá.

Hustý les také nenabídne dobré světelné podmínky a určitě bude lepší nic nepodcenit. Možná svítilnu nepoužijete, ale v outdoorovém prostředí pravděpodobně přijde situace, kdy taková pomůcka hodně usnadní život. Pomůže najít ztracenou cestu a vždy se na ni lze spolehnout, co ještě chtít více?

Lehká konstrukce a také výborný dosvit

Není důvod hledat nějaké kompromisy, na trhu jsou i zařízení, která zvládnou naplnit představy i u náročných výletníků. Nejde jen o nějakou obyčejnou baterku, taktické svítilny jsou synonymem pro spolehlivost a vysoký výkon. Praktický klip na zavěšení je už jen třešničkou na dortu, výhodou je vysoký dosvit, který může přesáhnout i magickou hranici 200 metrů. Snadné nabíjení, které zvládne i malá powerbanka, rozhodně není nutné být vždy poblíž elektrické zásuvky. Jste rádi v sedle horského kola? Potom je dobré mít při ruce podobné osvětlení, které schováte klidně v kapse. Nikdy totiž nevíte, kdy se může hodit! Osvětlení je vhodné na procházky, výlety, ale i pro práci v dílně nebo letní stanování. Příležitostí, jak využít svítilnu, bychom našli každý den opravdu hodně, že?

Několik světelných módů znamená praktičnost

Občas je nutné si posvítit trochu více, jindy zase postačí slabší osvětlení, které ve finále maximálně prodlouží výdrž baterie. Když je k dispozici více světelných módů, určitě jde o velké plus pro každého uživatele. Stačí jedno stisknutí tlačítka a přejdete do toho, který vám bude v danou chvíli nejvíce vyhovovat. Na aktuální nabídku svítilen se podívejte na cel-tec.cz, jistě si vyberete!

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže