Plynové vytápění firmy i bez přípojky zemního plynu? Samozřejmě!

Plynové vytápění

Plynové vytápění je stále výrazně výhodnější řešení než využívání elektrické energie. Plyn tak firmy využívají nejen pro vytápění objektů, ale i při vlastní výrobě. Problém však nastává, když v dané lokalitě není zřízena rozvodná síť zemního plynu. Naštěstí se i v tomto případě nabízí řešení, které pomůže firmám, aby mohly, co nejdříve zahájit svou činnost. Jedná se o zásobníky na LPG, které vaší společnosti poskytnou výhodnější zdroj energie a při volbě správného partnera zaručí i plynulý provoz.

Proč volit plynové vytápění firmy propanem?

Plynové vytápění pro firmy se využívá napříč různými odvětvími, a to od potravinářství až po metalurgii. Pro firmy se tak jedná o nezbytnou surovinu, jejíž nákupní cena se výrazně propisuje do výrobních nákladů i finální ceny produktu. Zejména pro malé a střední firmy se tak jedná o základní aspekt při jejich podnikání.

Cena kapalného plynu se dlouhodobě drží na stejné úrovni jako v případě zemního plynu. Navíc se jím můžete díky zásobníkům předzásobit, a to v období, kdy jeho cena sezónně poklesne. To se děje především v létě. Případně se můžete s poskytovatelem dohodnout na automatických dodávkám LPG, s čímž získáte jistotu, že provoz vaší firmy nikdy nebude narušen.

Praktický krok, který váš rozpočet příliš nezatíží

Plynové vytápění pro průmysl pomocí LPG zásobníků je tedy praktickým řešením nejen v případě, že není poblíž dostupná přípojka k zemnímu plynu. Plynové vytápění pro průmysl vás díky výše zmíněné možnosti nakupovat sezónně může vyjít levněji i než u zemního plynu. Váš rozpočet pak nezatíží ani výrazně vysoké pořizovací náklady, protože zásobníky na LPG si můžete za symbolickou částku i pronajmout.

Zřídit si tak výhodné a ekologické plynové vytápění pro firmy zvládnete rychle a jednoduše. Fakturace za dodávky nebo pronájem zásobníků pak mohou probíhat v různých předem smluvených intervalech, které budou vyhovovat vašemu provozu.

Užijte si maximální komfort automatických dodávek

Dodávky plynu budou uzpůsobeny vašim aktuálním potřebám, jelikož jsou nádržích umístěna telemetrická čidla, která hladinu plynu sledují a při poklesu pod určitou mez vyráží s kapalným plynem směrem k vám. Vy se tak o nic nemusíte starat, kvalitní partner převezme všechny starosti spojené s logistikou na sebe.

 

Zdroj foto: vlastní / flaga.cz

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže