Kdo vás nikdy nenechá na holičkách?

pojišťovna

Patrně na světě neexistuje člověk, který by nikdy v životě neslyšel o pojištění. Jedná se o nepřímou finanční gramotnost a záruky, kdy se erudovaný člověk „jistí“ proti nepřízni osudu nebo neštěstí. Ano, i takto opisně by se dalo pojištění definovat. Nejde tedy o nucené finanční transakce, ale o jakousi garanci, že vám bude pomoženo v dobách zlých.

Mezi základní druhy pojištění patří pojištění majetku. To obsahuje produkty Bezpečný produkt plus, pojištění obytných budov a kanceláří, pojištění prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození a odcizení. Pojištění majetku se vám vyplatí v každodenních činnostech, kdy může dojít k přírodním katastrofám, jako je například požár, povodeň nebo bouře, ale i ve fádních nešťastných náhodách, jako je vyplavení souseda z vytečené pračky, zabouchlé dveře nebo rozbité zboží v obchodě. Tohle všechno majetkové pojištění řeší, nahradí vzniklou škodu a vám nezůstanou oči pro pláč.

Osobní ochrana v těžkých dobách

Pojištění majetku tedy funguje jako vaše osobní ochrana. Zřídit si účinnou pojistku je tak v zájmu každého člověka. Zřízení této formy ochrany je přitom jednoduché. Už žádné běhání po úřadech, dobrou pojistku je možné vyřídit i online. SV pojišťovna nabízí funkci takzvané online pojistné kalkulačky, kdy si na stránkách online.svpojistovna.cz vyplníte základní data a program vám vypočítá výši pojistné úhrady vůči částce pojistného plnění, nevyjímaje konfiguraci pojistné smlouvy a pokynů k platbě. Stačí zadat informaci, zda bydlíte v rodinném domě nebo bytě a jaký je výměr m2 vaší obytné plochy.

Veškeré dotazy zodpoví klientský servis

Výhodou této pojistky je bonus pojištění odpovědnosti zdarma. To je možné získat v základní formě pro občany, i ve formě pro zaměstnance, nevyjímaje speciální ochranu pro piloty a adrenalinové sporty. Pro více informací kontaktujte klientský servis SV pojišťovny na telefonu +420 221 585 111 nebo komunikujte přes kontaktní formulář elektronicky.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže