Důvod zůstat ve městě existuje!

město

Láká vás představa utéct z města na venkov, pořídit si domeček se zahrádkou, psem a bazénem? Hezká představa, viďte? A vyhráli jste ve sportce? Že ne! Pak si vezměte do ruky kalkulačku a počítejte – miliony za pozemek, miliony za projekt, miliony za stavební materiál, miliony pro stavební firmy. A kdeže je ten zelený trávník a napuštěný bazén?

Mít vlastní domek je více starostí, než radostí. Své o tom ví každý, kdo od jara do podzimu běhá se sekačkou na trávu kolem dokola a vysněného lehátka u bazénu si užívá jen sporadicky. Mnohem lepší a dokonce s lepším efektem má pozici majitel bytu ve vilaparku Klamovka. Jedná se o rezidenci pavilonového typu, která je přímo zasazena v parkové zeleni. Byty v Praze na Smíchově tak naprosto dokonale nahradí dům někde v „Horní Dolní“, který vás bude stát majlant a ve výsledku vás bude čekat jen placení a dojíždění.

Bydlení pro náročné

Rezidence Vilapark Klamovka je určen náročným lidem, kteří vědí, co chtějí. Rezidence je stavěna ve stylu pavilonového bydlení, při němž se dbá na individualitu jedince, dostatek soukromí a pohodlí.

Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě různé části. První představují prosklené domy s byty s asymetrickými balkony, které se nachází na severní části parku. Čtyři sekce domů na jižní straně pozemku, jsou umístěny s výhledem do klidné zahrady.

Díky tomu nabízí soukromí, jež ocení hlavně rodiny hledající klid. Jedná se o byty pavilonového typu s prvky funkcionalismu. Pozemky přiléhající k jednotlivým budovám poskytují dostatečný a útulný venkovní prostor, který je vhodný pro hry s dětmi, sportovní vyžití nebo piknik s přáteli.

Vybírejte on-line

Bydlení ve Vilaparku Klamovka je cenově dostupné všem, kteří jsou schopni financování z vlastních zdrojů nebo jsou solventní k získání zvýhodněné hypotéky od Hyposervis Consulting.  Při využití hypotéky je nutné zaplatit z vlastních zdrojů 20% z kupní ceny po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí. Výběr jednotlivého bytu je možné realizovat pomocí interaktivní vizualizace na webu projektu, kdy pomocí kurzoru odhalíte útroby jednotlivého domu, co se do půdorysu i ostatních propozic týče, ceny nevyjímaje. Na jeden klid se dozvíte prakticky o všem, co nové bydlení nabízí.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže