Byty Na Vackově ještě neřekly poslední slovo. Nová etapa přiláká zájemce o prvotřídní bydlení i investory

byty

Pokud vám současná ekonomická krize nevzala vítr z plachet a navzdory nepříznivému stavu na trhu s realitami stále hledáte nové bydlení, věnujte pozornost nové etapě oblíbeného projektu Byty Na Vackově. Developer Metrostav Development nedávno oznámil další fázi výstavby a více než dvě stě zájemců se může těšit na svůj vysněný byt v prémiové lokalitě. Co konkrétně tato bytovka ve vyhledávané části horního Žižkova nabízí a proč by se měla dostat do vašeho hledáčku?

Původní Byty na Vackově zaznamenaly úspěch, a proto není pochyb, že nové byty k prodeji na Praze 3 vzbudí zájem jak u lidí, kteří touží po atraktivním bydlení, tak u investorů hledajících výjimečné kusy do svých portfolií.

Nová etapa projektu Byty Na Vackově zahrnuje čtyři bytové domy čítající 209 bytových jednotek a 91 garážových stání. Na své si tak přijdou zájemci o různé typy bydlení - od útulných jednopokojových bytů s podlahovou plochou cca 31 m² až po prostorné pětipokojové byty s plochou 114,90 m². Do nabídky se také dostalo několik nebytových prostor.

Cílem developera bylo vybudovat bydlení, které bude sloužit po celý život. Napomáhat by k tomu měl důraz na kvalitu použitých materiálů, jednoduchý design a maximální funkčnost. Koncept byl navržen tak, aby si budoucí obyvatelé mohli své příbytky jednoduše přizpůsobit k obrazu svému.

Byty Na Vackově nabízejí vysoký standard bydlení a Vackov - osobitá lokalita pražského Žižkova -poskytuje soukromí a zároveň i snadnou dostupnost městského centra. Horní Žižkov je oblast, která prochází významnými změnami a v blízké budoucnosti se z doslouživšího vlakového nádraží stane ultramoderní městské centrum.

Pokud vás představa bydlení v srdci Prahy láká a rádi byste se o nové etapě projektu Byty Na Vackově dozvěděli více, navštivte webové stránky byty.navackove.cz a zjistěte si podrobnosti o aktuálním stavu projektu, možnostech financování a volných bytech.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže