Exkluzivní funkce myček Miele z řady G 7000 – přichází revoluce v mytí nádobí

myčka

Myčka se stala nedílnou součástí našich domácností a společnost Miele dobře ví, že limity v oblasti mytí nádobí se stále mohou posouvat. Staré hranice již neplatí, protože řada myček Miele z řady G 7000 je spolehlivě zboří. Revoluce v mytí nádobí má opět novou podobu.

Ať už jde o volně stojící myčky nebo vestavné myčky, značka Miele je díky svým inovativním nápadům vždy o krok napřed a stejně tak je tomu u myček řady G7000, jejichž nabídku najdete u prodejce ETD Elektro. Objevte nové, svobodnější mytí nádobí díky nové funkci AutoDos, integrovanému PowerDisk® a dalším funkcím pro snadnější mytí.

Automatické dávkování AutoDos a zásobník na mycí granulát PowerDisk®

Myčky Miele G 7000 dosahují dokonalého sladění díky automatickému systému dávkování AutoDos, kdy se dávka mycího prostředku automaticky určuje podle toho, jaký mycí program zvolíte. Vždy je použito optimální množství mycího prostředku. Také integrovaný zásobník mycích práškových granulí PowerDisk® usnadňuje proces mytí, protože obsah zásobníku vystačí v průměru na 20 mycích cyklů (v případě využití programu ECO 50°).

Funkce, o kterých jste vždy jen snili, jsou s myčkami na nádobí Miele realitou

Představovali jste si, že vaše vysněná myčka na nádobí bude šetrná, praktická, inteligentní a krásná? To vše v sobě spojují myčky Miele G7000. Jejich inteligentní funkce a praktické vymoženosti plně korespondují s požadavky na moderní spotřebiče.

Díky funkci AutoStop si pohodlně naprogramujete mytí tak, jak potřebujete, pomocí aplikace. Mycí proces se spustí v nastavenou hodinu a vy se nemusíte o nic víc starat. Nastavit si můžete také týdenní mycí cyklus.

S inteligentním uspořádáním mycích košů FlexLine bude mít každé nádobí své místo – i to křehké. Košové uspořádání myslí jak na objemné kuchyňské náčiní, tak na umístění hrníčků i bezpečné uchycení skleniček na víno do držáků FlexCare se silikonovou výplní.

Myšleno je také na spotřebu vody. Technologie EcoPower využívá inovativní vedení vody zajišťující úsporné oplachování. Při využití programu ECO se spotřeba vody snižuje na 8,9 l. Určitě oceníte také osvětlení vnitřního prostoru myčky pomocí světel BrilliantLight.

Myčka Miele z řady G 7000 – vaše nejlepší kamarádka v kuchyni

Neumíte si představit kuchyni bez myčky na nádobí? Pak je nejvyšší čas pořídit si myčku na nádobí Miele z řady G 7000. Výběr je opravdu široký.

Vyzkoušejte třeba volně stojící myčku Miele G 7100 SC v briliantově bílém provedení. Komfortní mytí je zajištěno díky funkcím QuickPowerWash pro mytí trvající méně než hodinu, AutoOpen zajišťující dokonalé sušení, lehkému otevírání a zavírání dvířek ComfortClose i technologii EcoPower.

Nebo dejte přednost volně stojící myčce Miele G 7310 SC AutoDos v bílé barvě, která disponuje funkcí AutoDos a integrovaným zásobníkem PowerDisk, propojením přes WifiConn@ct, rychlým mytím za méně než hodinu QuickPowerWash, systémem AutoStart i technologií EcoPower.

Objevte kouzlo jednoduchého a pohodlného mytí díky myčkám Miele z řady G7000.

Přečtěte si také o JEDINEČNÝCH FUNKCÍCH LEDNIČEK A MRAZNIČEK MIELE

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže