Praha 1: Několik důvodů pro bydlení v této části hlavního města

Praha 1

Přemýšlíte nad bydlením v Praze? Není se čemu divit, hlavní město má rozhodně co nabídnout a důvody pro stěhování není třeba nijak zdlouhavě vymýšlet. Vždyť právě v Praze je oproti jiným lokalitám obrovské množství pracovních příležitostí. Sídlí tady velké množství nejrůznějších tuzemských i cizích firem, které potřebují zaměstnance. Když se vše kombinuje také s maximálním kulturním využitím, sociálními službami a zelenými zónami, není co řešit. Naším tipem je Praha 1. Proč? Z následujících důvodů.

Skvostné historické centrum

Praha je pro mnohé z nás synonymem pro nádherná historií opředená místa, která stojí za to zhlédnout. Vždyť většina Prahy 1 je zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO! Jmenovat bychom z těch nejvýznamnějších pamětihodností mohli třeba Staroměstské náměstí, Karlův most nebo Židovské město. Klikaté malé uličky a historické budovy se tady nachází skoro všude.

Obchůdky, restaurace a pohodová atmosféra

Také tyto aspekty je zapotřebí uvést. Byty na prodej v Praze 1 se vyznačují i těmito atributy. Podívat se můžete do stylových butiků, ale i restaurací. Kulturní vyžití je v této pražské části maximální.

Komplexní občanská vybavenost

Potřebujete dát dítě do mateřské školy? Rádi byste si zašli třeba ke kadeřníkovi nebo nakoupit? Proč ne? Stejně tak můžete navštívit hned několik divadel a kin. Prostě se tady nudit rozhodně nebudete.

Byty o různých dispozicích

Třeba v nabídce společnosti Homeland se můžete přesvědčit o tom, že byty v Praze jsou k dispozici ve spousta různých variací. Volit můžete malé byty 1+kk určené pro jednu až dvě osoby, nicméně za zmínku stojí i prostorné byty 3+kk či větší. Alternativ je zkrátka hodně. Výjimkou nejsou ani luxusní byty v Praze 1 či velké penthousy.

susenky

 

Pravdu

magazín pro muže